LPE Massager masér – cena, foto, vlastnosti, kde koupit

INOVAČNÍ ZPŮSOB OBNOVENÍ ZDRAVÍ A HUSTOTY VLASŮ!

– Nanovlnové nízkofrekvenční působení na cibulky,které spouští aktivní růst vlasů!
– Probouzí «spící» vlasové cibulky:do + 20 000 nových vlasů po 1 měsíci užívání!
– Neuvěřitelný růst:aktivita růstu vlasů se zvyšuje 2 krát!

Objednat

Technologie stimulace růstu vlasů LPE Massager je nejnovější vědecký objev celosvětového významu v prevenci a léčbě alopecie u žen a mužů. Inovativní přístroj je určen k obnově suchých a lámavých vlasů, aktivaci spících folikulů a posílení kořínků přirozenou cestou bez použití krémů, sér, masek nebo doplňků stravy. Komplexní účinek tohoto zařízení umožňuje urychlit proces regenerace poškozených vlasových mikročástic, zlepšuje mikrocirkulaci krve ve vlasové pokožce a také obnovuje přirozenou strukturu bez poškození zdraví a bez vedlejších účinků. Výběrem těchto léčba plešatosti můžete očekávat skvělé výsledky již za několik dní po zahájení kurzu.

LPE Massager – léčba plešatosti

Na rozdíl od většiny existujících analogů má masér okamžitý účinek na příčinu oslabení a vypadávání vlasů. Technologie bodové stimulace pomáhá „probudit“ folikuly, které byly neaktivní. Zlepšené prokrvení vlasových kořínků zajišťuje intenzivnější přísun živin a stopových prvků, což vede k přirozenému posílení struktury a hustoty. Klinické studie ukazují, že použití LPE Massager může zvýšit anagenní fázi vlasů bez ohledu na věk uživatele. Tato metoda se osvědčila a aktivně se používá na předních evropských klinikách. Dnes máte také možnost využít masér vlasové pokožky doma.

Výhody mikrovlnné terapie:

Mikrovlnná terapie je dnes jednou z nejúčinnějších metod prevence a léčby mnoha lidských zdravotních problémů. Vědci již dlouho prokázali, že vystavení vlnám o určité frekvenci může mít pozitivní vliv na lidské tělo a zlepšit jeho pohodu. Na základě této technologie vznikla také LPE Massager. Při interakci s povrchem pokožky hlavy přístroj generuje speciální mikropulzy, které stimulují místní krevní oběh a urychlují všechny procesy uvnitř buněk. I přes jedinečnost této technologie je velmi jednoduchá a snadno použitelná. Zařízení budete moci používat sami bez jakékoli pomoci. Tento jedinečný hřebenový masážní přístroj urychlí růst vlasů, zastaví jejich vypadávání, zlepší průtok lymfy a krve, urychlí regeneraci buněk a posílí vlasovou strukturu od kořínků ke konečkům.

Klíčové faktory k pochopení jak to funguje:

  • Eliminace lámavých a suchých vlasů.
  • Obnova ztraceného svazku.
  • Odstranění mastného lesku, lupů, odlupování pokožky hlavy.
  • Regenerace struktury poškozených vlasů po barvení nebo působení horkého vzduchu.
  • Prevence alopecie.
  • Zastavení vypadávání vlasů v prvních 7 dnech po začátku používání.
  • Probuzení nových folikulů.
  • Hlubší výživa buněk vlasů a pokožky hlavy užitečnými vitamíny.
  • Prevence zánětlivých procesů.

Prospěšné vlastnosti LPE Massager. Dodávka Česká republika

Věnujte pozornost foto před a poté, co začnete používat. To jasně ukazuje skutečné zlepšení po několika procedurách používání vlasového masážního přístroje. Patentovaná aplikační technologie je naprosto bezpečná pro jakýkoli typ pleti a barvu vlasů. Zařízení můžete použít sami nebo objednat pro odpovídající proceduru v kosmetickém salonu, který již takové zařízení má.

Masážní zařízení je dodáváno s podrobnými návod. Pečlivě si přečtěte všechny informace uvedené v návodu a dodržujte bezpečnostní opatření pro použití. Kompaktní velikost vám umožní vzít LPE Massager s sebou na cesty, na dovolenou nebo kamkoli jdete.

Doktor o výhodách LPE:

Mužská a ženská alopecie může mít různé příčiny, ale existuje pouze jedno řešení – obnova přirozeného metabolismu vlasové pokožky. K reklamám na různé krémy a séra na urychlení růstu vlasů jsem skeptická, jelikož o tomto problému vím vše. Za 15 let práce v trichologii jsem viděl stovky různých případů alopecie, které se nepodařilo překonat pomocí kosmetiky nebo procedur. Doporučuji použít, protože tato metoda mikrovlnné stimulace opravdu funguje opravdu dobře. Po 5-6 procedurách používání masážního přístroje se vlasy stávají ovladatelnějšími a hedvábnějšími. V průměru za 1 měsíc používání je možné aktivovat až +20 000 nových vlasových folikulů. A co je nejdůležitější, cena tohoto masážního zařízení je několikanásobně levnější než náklady na jednu návštěvu kosmetického salonu.

Kde je LPE Massager na prodej?

Pokud plánujete toto zařízení za koupit v lékárně, neztrácejte čas hledáním. Originální model vlasového maséra lze objednat pouze prostřednictvím oficiálních stránek výrobce. Zde můžete získat všechny informace, které potřebujete, a také objasnit vlastnosti. Klikněte na odkaz a objednejte si toto jedinečné zařízení právě teď!

Objednat

Publikováno
V rubrikách Health