Valgosocks ortopedické ponožky – cena, foto, materiály, kde koupit

PROFESIONÁLNÍ NÁPRAVA VBOČENÉHO PALCE U NOHY

– NAPŘIMUJÍ PALEC A JEHO KLOUB
– ULEVÍ OD BOLESTI A ZÁNĚTU
– ZACHOVÁVAJÍ PŘIROZENOU OHEBNOST CHODIDLA
– VHODNÉ PRO CELODENNÍ NOŠENÍ 24 HODIN DENNĚ

Objednat

Vbočený palec (Hallux Valgus) je jedním z nejčastějších onemocnění v Evropě. Ženy jsou k tomuto problému náchylnější, ačkoli příznaky hallux valgus lze nalézt i u mužů. Kromě ošklivého vzhledu a nepohodlí může vyčnívající kost na noze způsobit vážné komplikace a dokonce vést k nutnosti operace. Tento problém se nejlépe řeší při prvních zjevných příznacích, proto byste návštěvu ortopeda neměli odkládat až do přechodu do těžších forem. V časných stádiích lze hallux valgus léčit konzervativními metodami. Jedním z nich je použití imobilizačních korektorů nebo ortopedických bot. Dnes je Valgosocks v tomto směru považováno za jedno z nejlepších řešení. Jedná se o inovativní ortopedické ponožky navržený speciálně k narovnání palce u nohy a odstranění nepohodlí doma.

Valgosocks – ponožky na vbočený palec

Díky pohodlnému tvaru a velikosti ponožky dokonale kopírují obrys chodidla. Pro palec je samostatný nástavec, který pomáhá kloub vyrovnat a pevně jej zafixovat ve správné poloze. V těchto ponožkách můžete volně chodit, chodit, cvičit nebo se věnovat domácím pracím, přičemž si kloub postupně zvyká na svůj normální stav a vazy a svaly se vracejí k posílení. Během několika dní po použití tohoto ortopedického úpletu se tak bolest a zánět výrazně zmírní a hallux valgus se stanou méně nápadnými. Někteří evropští odborníci tvrdí, že Valgosocks se také ukázal jako vysoce účinný při léčbě příčné ploché nohy a dny. To je další důvod, proč vyzkoušet tuto jedinečnou korekci prstů právě teď.

Klinické výzkumy:

Skupina německých vědců provedla klinické studie s cílem určit nejúčinnější léčbu hallux valgus. Jako základ bylo vzato několik různých možností: fyzioterapie, použití anestetických mastí a gelů, operace a metoda korekce. Chirurgie se jasně ukázala jako nejúčinnější léčba, ale vědci ji doporučují používat pouze v případě, že se situace stane kritickou. Na druhém místě z hlediska účinnosti byly tyto unikátní ponožky. Po jejich aplikaci došlo u 89 % pacientů s časně diagnostikovaným Hallux Valgus ke skutečné korekci palce u nohy do 30 dnů. A co je nejdůležitější, tato metoda léčby je nejdostupnější a nejziskovější, protože cena za pár ponožek je mnohem levnější než náklady na operaci.

Prospěšné vlastnosti Valgo Socks. Doručení Česká republika

Podívejme se blíže na jak to funguje:

  • Uživatel si navleče na problémovou nohu ponožky, což vede k návratu do normální přirozené polohy.
  • Během několika minut se bolest a otok zmenší a obnoví se přirozený krevní oběh.
  • Postupný tlak na kloub palce pomáhá udržovat jej ve správném tvaru.
  • Díky speciální ortopedické konstrukci rovnoměrně rozkládá zátěž na chodidlo a zabraňuje nadměrnému tlaku na klouby.
  • Bolest a nepohodlí při chůzi jsou znatelně sníženy a po 14-30 dnech zcela zmizí.
  • Pevný kloub si postupně zvyká na správnou polohu, která mu umožňuje udržet tvar i když si sundáte ponožky.
  • Tento ortéza na vbočený palec je univerzální, nemá žádné specifické kontraindikace a vedlejší účinky.
  • Můžete také nosit pro profylaxi, pokud máte dědičnou predispozici nebo jiné související rizikové faktory.

Proč je tak těžké najít ponožky na vbočený palec v kamenném obchodě nebo drogerii?

Valgosocks je exkluzivní produkt, který nemá obdoby a je extrémně žádaný v mnoha zemích po celém světě. Kvůli omezeným výrobním možnostem se zatím tvůrcům tohoto unikátního korektoru nepodařilo dosáhnout velkých objemů ponožek. To je důvod, proč máte malou nebo žádnou šanci na koupit v lékárně nebo v kamenném obchodě.

Je to bezpečné nebo ne?

Na výrobu Valgosocks bylo použito pouze 100% ekologické a hypoalergenní materiály. Korektor palce úspěšně prošel klinickými studiemi, je certifikovaný a má všechny potřebné dokumenty potvrzující příznivé vlastnosti. Máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy nebo chcete vidět položku za více než fotografii, navštivte webovou stránku prodejce nebo se před použitím poraďte se svým ortopedem.

Jak nosit tyto ponožky?

Každý produkt je dodáván s návod, které podrobně popisují způsob aplikace a trvání léčby. Na otázku týkající se ponožek se můžete také zeptat online poradce.

Chcete-li objednat objednat právě teď, přejděte na stránku prodejce.

Objednat

Publikováno
V rubrikách Health